Blog wpisy
North Moon na Zerwie! 0
North Moon na Zerwie!

Dobrymi realizacjami trzeba się chwalić - dotychczas po prostu robiliśmy swoje w pracowni, ale najwyższy czas na wyjście z czeluści pracowni North Moon.

Bardzo pracowity był dla nas ostatni rok (i nadal jest!) a już szczególnie ostatnie półrocze. Projekt gonił projekt, bardzo często zazębiając się czasowo, przez co mało czasu zostawało nam na wprowadzenie nowości. Ale co się odwlecze...

Wiosna i początek lata obfitują w wysyp nowych pasjonatów wspinania, którzy pierwsze szlify zdobywają na ścianie lub decydują się na kurs wspinaczki skałkowej. Wiąże się to bardzo często z kompletowaniem podstawowego sprzętu wspinaczkowego, w tym woreczków na magnezję. Zwykle ma się sentyment do miejsca, w którym zaczynało się swoją przygodę ze wspinaniem, dlatego ścianki wspinaczkowe i szkoły wspinania decydują się na woreczki sygnowane własnym logo. 

 

Udaną realizacją bez wątpienia była produkcja woreczków dla Ściany Wspinaczkowej Zerwa. Logo Zerwy jest wręcz idealne! Połączenie kolorów i kształtu loga - majstersztyk. Pomijamy pewien sentyment związany z Zerwą. Dość już piania - patrzcie!

 

Wszystkie zdjęcia są autorstwa Zerwy.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl